Beton Kırma Çorum

betonkırma - Beton Kırma Çorum

As Karot, Çorum de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Çorum ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Çorum ,beton kırım işi Çorum,kiralık kırıcı
Çorum, beton kırma makinaları Çorum ,kiralık beton kırıcılar Çorum,döşeme beton kırma Çorum,perde beton kırımı Çorum, kolon kırma Çorum, döşeme kırımı Çorum, merdiven kırma Çorum, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Çorum da beton delme ,beton kesimi Çorum,beton kırma Çorum ,bina güçlendirme Çorum , kontrollü bina yıkımı Çorum kimyasal dübel Çorum , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Çorum şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]
Tags: , , , , , ,